O nás

Mottem naší práce je spojovat funkčnost s estetikou a pohodlností, přinášet nové trendy a podporovat rozmanitost jednotlivce s cílem přispět k vytvoření ideálního celku. Vytvářet jedinečnost.

Přinášíme Vám kvalitní evropské modely sedacích souprav a nábytku s nadčasovým designem. Od založení společnosti MSJ, tedy od roku 1987, bylo naší iniciativou přinést rozmanitou škálu kvalitních modelů, které budou mít hodnotu po generace.

Stali jsme se první společností, která na slovenský trh přinesla kožené sedací soupravy. Roky působení nám dali nezaměnitelné zkušenosti, cenný prostor a čas, abychom se vypracovali na přední úroveň mezi obchodními společnostmi zabývajícími se prodejem sedacích souprav a nábytku. Zkušenosti, které jsme měli možnost za 33 let působení načerpat, efektivně přetavit do filozofie podniku, která je v těchto dnech čitelná z každého kroku společnosti.

Spolupráce s předními světovými výrobci z Itálie, Finska, Německa a Španělska, pomocí kterých přinášíme zákazníkům na slovenský trh kolekce nejkvalitnějších modelů, vyznačujících se precizním řemeslným zpracováním, použitím těch nejpoctivějších přírodních materiálů, jedinečným designem, a hlavně nezaměnitelným pohodlím.

Zavázali jsme se k budování silných, důvěryhodných, dlouhodobých vztahů s našimi klienty a dodavateli. Naším klientům nabízíme, kromě kvalitních modelů sedacích souprav a nábytku, i kvalitní a komplexní služby od poradenství, architektonického návrhu, přes výběr materiálů a jednotlivých modelů. Uvědomujeme si důležitost a jedinečnost potřeb našich zákazníků, a proto ke každému z nich přistupujeme individuálně, podle jeho potřeb a požadavků, což je posláním a cílem společnosti MSJ. Dlouhodobé působení na trhu, spolehlivost, důvěryhodnost a záruka té nejvyšší kvality jsou naše vklady do budování dobrých partnerských a obchodních vztahů.

Milujeme naši práci

Výstavy jsou místo, kde se s vámi setkáváme a předáváme vám naše poznatky o interiérovém designu. Vy nám, na oplátku, dáváte energii pracovat dál a přinášet vám nové trendy, které budou splňovat vaše vysoké požadavky. Děkujeme vám, že jste součástí MSJ.