AVAN sedací souprava


 

Vítejte ve světě proměny, adaptace a ergonomie! Model AVAN jako skutečný mistr v umění relaxace individuálně reaguje na vaše požadavky.

Přejete si hlouběji sezení nebo si chcete opřít i hlavu? Žádný problém! Hloubku sezení upravíte jediným pohybem a stejně snadno modifikujete i zádovou část. Výklopný stolek zajistí dodatečný úložný prostor a netradiční úhel sedačky nádherně ozvláštní interiér.

 

Technický list sedací soupravy AVAN

Komponenty: tento model má k dispozici 2-sedačku, 3-sedačku, části pro rohové sestavy jako vloženou část, roh terminál, efektní pohovku tzv. dormózu (lenoška, ​​lehátko), taburetku v několika rozměrech a přídavný stolek s úložným prostorem ve více variantách. Sedačku AVAN lze vyskládat do tvaru U.

Konstrukce: model je sestaven z tvrdého borovicového dřeva s polyuretanovou výplní 20 kg / m3. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost.

Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost.

Nohy sedací soupravy: chromové s výškou 5,5 cm.

Funkce: možnost polohování zádové opěrky o 10 cm, nastavitelné hlavové opěrky. Možnost vyskládat soupravu s přídavným stolkem, který disponuje úložným prostorem.

Kontrastní šití: možnost kontrastního šití.

Provedení: sedací soupravu je možné objednat v celokoženém a látkovém provedení v různých barevných odstínech a kategoriích.