ILLUSION sedací souprava


Luxusní, a přitom tak vzdušná italská sedací souprava ILLUSION vás okouzlí svým sofistikovaným designem.

Luxusní, a přitom tak vzdušná a otevřená italská – to je sedací souprava ILLUSION. Dáváte důraz na design a detaily stejně jako my? Pokud ano, pak je tu právě pro vás jedna z italských novinek roku 2018 - sedací souprava ILLUSION. Její dominance v interiéru je nezastavitelná. Výrazné prošívání a otevřený roh jsou prvky, které nevytvářejí jen iluzi. Přetaví do vašeho domova harmonii jemných linií a netradičních vzdušných prvků. Barevné kombinace a tvary jednotlivých modulů dávají prostor různým kombinacím přímo dle Vašich preferencí.

 

Technický list sedací soupravy ILLUSION

Komponenty: k dispozici je samostatný 2-sed v rozměru 196x98cm, větší samostatný 2-sed v rozměru 211x98cm a samostatný 3-sed v rozměru 226x98cm. Rohovou sedací soupravu je možné vyskládat do tvaru L a U, pomocí otevřeného pravoúhlého rohu s rozměrem 115cm.

Konstrukce: borovicové dřevo, vícevrstvé, a překližka pokrytá PUR pěnou.

Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje pevnost sedacích částí.

Nohy: chromové.

Funkce: sedací části a opěrky hlavy jsou fixní bez možnosti polohování.

Kontrastní šití: možnost kontrastního šití.

Provedení: sedací soupravu je možné objednat v celokoženém nebo v látkovém provedení v různých barevných odstínech a kategoriích.