LUNA sedací souprava


Luxusní sedací souprava LUNA je tzv. mladší sestra modelu SERENA. Rozdíl mezi nimi je v tvaru zádových polštářích. Zatímco je sedací souprava SERENA doplněna bederními polštáři, LUNA má zádové opěrky tvarované bez nich.

Sedací souprava LUNA, z dílny světoznámého italského designéra G. NICOLETTIHO, je jedním z nejexkluzivnějších modelů. Mechanické polohování zádové opěrky umožňuje prohloubit si sezení o cca 40 cm, přičemž sedací souprava změní z formálního sezení na relaxační pelíšek pro celou rodinu. Detailní zpracování a štepování vytváří z této sedací soupravy nezaměnitelný a nenapodobitelný model, který dodá výjimečnost vašemu interiéru.

 

 

Technický list sedací soupravy LUNA

Komponenty: tato sedací souprava může být i rohová v různých rozměrech v kombinaci s rohem Terminál, který má fixní délku 232cm. V nabídce má i samostat 2 sedačku s délkou 206cm, 3 sedačku s délkou 226cm, pohovku tzv. dormózu (lenošku, lehátko) a taburetku s rozměrem 110 x 110 cm. Sedačku LUNA lze vyskládat do tvaru U.

Konstrukce: borovicové dřevo, vícevrstvé a kov pokrytý PUR pěnou.

Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost.

Nohy sedací soupravy: lesklá ocel, výška nohou je 12cm.

Funkce: model je vybaven manuálním mechanismem, který umožňuje zadní zádovou opěrku pohybovat dozadu a zpět, což zaručuje velkou flexibilitu sedací soupravy. Hloubka celého modelu může dosáhnout až 139 cm posunutím zadních opěrek, čímž se zvětší hloubka sezení o 40cm jakož i šířka sedací části posunutím područek.

Kontrastní šití: model může mít kontrastní šití a to v barevných provedeních: černé, červené, hnědé, béžové, bílé a šedé.

Provedení: model je možné objednat v celokoženém a látkovém provedení v různých barevných odstínech a kategoriích.