MONNALISA sedací souprava


Luxusní sedací souprava MONNALISA se právem hrdí označením královna mezi sedačkami. Novinka letošního roku je výsledkem dlouholetého a dokonalého umění.

Jednoduché manuálně polohování a štíhlé linie vytvářejí z MONNALISA perlu dokonalého interiéru. Nekonečné možnosti v barevných či tvarových kombinacích prolamují ledy tradičnosti a přinášejí nový vítr od italského designu NICOLETTI HOME.

Pojmy jako pohodlí a nadčasový design jsou při této sedací soupravě posunuty na velmi vysokou úroveň. Hloubka celého modelu může dosáhnout až 138 cm, což zaručuje maximální komfort a požitek ze sezení celé rodiny a tak si na své přijdou i ti nejnáročnější zákazníci, kteří mají rádi lenošení.

U modelu je možnost výběru z různých potahových materiálů kůže (hovězí mořené, anilinové, nubucku) a látky s kontrastním šitím, čímž se sedací souprava MONNALISA stane šperkem Vašeho domova.

 

Technický list sedací soupravy MONNALISA

Komponenty: tato sedací souprava může být i rohová v různých rozměrech v kombinaci s rohem Terminál, který má fixní délku 237cm. V nabídce má i samostat 2 sedačku s délkou 216cm, 3 sedačku s délkou 236cm, křeslo bez područky s délkou 178cm, pohovku tzv. dormózu (lenošku, lehátko) a taburetky s rozměry 112 x 112 cm a 61 x 112 cm.

Konstrukce: borovicové dřevo, vícevrstvé a kov pokrytý PUR pěnou.

Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost.

Nohy sedací soupravy: lesklá ocel, titan, bronz, červené, bílo šedé, zlaté. Výška nohou je 17cm.

Funkce: model je vybaven manuálním mechanismem, který umožňuje zadní zádovou opěrku pohybovat dozadu a zpět, což zaručuje velkou flexibilitu sedací soupravy. Hloubka celého modelu může dosáhnout až 138 cm posunutím zadních opěrek, čímž se zvětší hloubka sezení o 40cm.

Kontrastní šití: model může mít kontrastní šití a to v barevných provedeních: černé, červené, hnědé, béžové, bílé a šedé.

Provedení: model je možné objednat v celokoženém a látkovém provedení v různých barevných odstínech a kategoriích. U modelu je možná i kombinace látky a kůže, případně dvou různých odstínů či kategorií látky nebo kůže.