NANCI sedací souprava


 

Německá sedací souprava NANCI hravě splní vaše požadavky na komfort. Minimalistický design sedací soupravy vynikne ve vzdušných, moderních interiérech.

Výjimečnost sedací soupravy tkví v možnosti zvolení kromě mořených a anilinových kůží, i té nejhrubší buvolí kůže, která má hroubku více než 3 mm. Toto výjimečné provedení dodá sedací soupravě nezaměnitelný design a úžasné pohodlí. Polohovatelné opěrky rukou a zad jen zvýší požitek z relaxu na ní. Přijďte si vybrat svou sestavu sedací soupravy NANCI na naše prodejny.

Náš tip: Doplňte vaši sedací soupravu NANCI netradičním konferenčním stolkem KONGO a užívejte si dokonalé spojení kvality a designu.

 

 

 

Technický list sedací soupravy NANCI

Komponenty: tento model má k dispozici 2- sedačku, 2Maxi-sedačku, 3- sedačku, části pro rohové sestavy jako roh terminál, efektní pohovku tzv. dormózu (lenoška, ​​lehátko), taburetku ve dvou rozměrech.

Konstrukce: model je sestaven z tvrdého borovicového dřeva s polyuretanovou výplní 20 kg / m3. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost.

Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost. 50% výplně na zádových opěrkách tvoří kachní peří.

Nohy sedací soupravy: chromové nebo černé nohy

Funkce: možnost polohování zádové opěrky o 20 cm, nastavitelné zádové opěrky a opěrky rukou. Polohováním zádových opěrek se prodlouží hloubka sedačky o 31 cm.

Kontrastní šití: není možnost kontrastního šití

Provedení: sedací soupravu je možné objednat v celokoženém vyhotovení v různých barevných odstínech a kategoriích.