SADA MIDI


Sada MIDI obsahuje dva výrobky - čistící přípravek SOFT CLEANER 150 ml a ošetřující přípravek PROTECTION CREAM 150ml, a také příslušenství na čištění v podobě houbičky a hadříky.

SOFT CLEANER 150 ml je jemný čistící prostředek založený na vodní bázi, určený na většinu anilinové, mořené a barvené kůže s výjimkou lakované kůže. Důkladně odstraňuje špínu a pot. Nenarušuje strukturu kůže, neucpává póry a nevysušuje kůži.

PROTECTION CREAM 150 ml je výživný a ochranný prostředek určený pro všechny typy kůže s výjimkou nubucku a semiše. Díky impregnačních účinku zabezpečí vynikající ochranu proti mastnotě, běžnému znečištění a zabraňuje pronikání špíny do pórů kůže. Pravidelné používání tohoto přípravku zabraňuje vysušování kůže a udržuje ji hebkou a příjemnou na dotek.

Speciální akce: Při zakoupení SADY MIDI v hodnotě 26 € vám grátis zašleme i čistící hadřík STRONG CLEANER. Tuto hadřík můžete použít při akutních situacích na okamžité vyčištění znečištěného místa. Tato akce platí pouze při prodeji přes objednávkový formulář, ne při prodejně na našich prodejnách.

 

POUŽITÍ:

  1. Obsah lahvičky před použitím důkladně protřepejte. Barevnou stálost otestujte na skrytém místě. Prodávající neodpovídá za nesprávné použití přípravku.
  2. Nalejte SOFT CLEANER na měkkou houbu a mačkáním vytvořte pěnu.
  3. Vzniklou pěnu nanášejte na kůži krouživými pohyby v protisměru hodinových ručiček. Prostředek nanášejte pouze na houbu, nikdy ne přímo na kůži. Houbu po vyčištění vypláchněte v čisté vlažné vodě.
  4. Nadbytečnou pěnu a špínu z povrchu sedací soupravy otřete pomocí savého hadříku.
  5. Při větším znečištění postup zopakujte, případně použijte silnější prostředky jako STRONG CLEANER.
  6. Po vyčištění počkejte 30 minut a aplikujte ošetřující prostředek PROTECTION CREAM jako finální úpravu ochrany kůže.