SAMMY sedací souprava


Jste nároční na své pohodlí, které si po těžkých dnech rádi dopřejete? Pak máme právě pro vás novinku z dílny Nicoletti Home, kterou jsme vám přinesli z výstavy Salone del Mobile 2019 v Miláně. Obohacený model sedací soupravy SAMMY o elektrické polohování zádových opěrek si nepochybně zamilujete už na první pohled stejně jako my. Polohovatelné opěrky zad vytvoří pro vás tu nejvhodnější relaxační polohu pro načerpání nové energie.

 

Technický list sedací soupravy SAMMY

Komponenty: model má k dispozici 2-sedačku, 3-sedačku, části pro rohové sestavy jako vloženou část, efektní pohovku tzv. dormózu (lenoška, lehátko), a taburetku.

Konstrukce: borovicové dřevo, vícevrstvé, a kov pokrytý PUR pěnou.

Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost.

Nohy: lesklé ocelové nohy vysoké 15 cm. Dostupné jsou i jiné provedení nožiček.

Funkce: elektricky polohovatelné zádové opěrky, díky kterým sedací souprava s hloubkou sezení 63 cm prodlouží sezení ještě o dalších 35cm.

Kontrastní šití: model může mít kontrastní šití v barevných provedeních černé červené, hnědé, béžové, bílé a šedé.

Provedení: sedací soupravu je možné objednat v celokoženém a látkovém provedení v různých barevných odstínech a kategoriích.