CHAMONIX sedací souprava


Sedací souprava CHAMONIX je novinkou tohoto roku. Nekonečné možnosti v barevných či tvarových kombinacích prolamují ledy tradičnosti a přinášejí nový vítr do italského designu Nicoletta HOME.

 

Technický list sedací soupravy Chamonix

Komponenty: model má k dispozici 2-sedačku, 3-sedačku, komponenty pro rohovou sestavu se zajímavým obloukovým rohem, díky kterému je možné vyskládat sestavu do tvaru L a U. Na dokonalé doladění interiéru nabízíme i taburetku a pro ještě větší komfort samostatnou dormózu.
Konstrukce: borovicové dřevo vícevrstvé a kov pokrytý PUR pěnou.
Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost.
Nohy sedací soupravy: kovové, v různých barevných provedeních. Výška nohou je 14.5 cm.
Funkce: model je vybaven manuálním mechanismem, který umožňuje zadní zádovou opěrku pohybovat dozadu a zpět, což zaručuje velkou flexibilitu sedací soupravy, a rovněž mechanismem na polohování zádové opěrky do výšky. Posunutím zadních opěrek se zvětší hloubka sezení o 40 cm. Model disponuje i mechanismem na polohování područek. Kontrastní šití: model může mít kontrastní šití a to v barevných provedeních. Provedení: model je možné objednat v celokoženém a látkovém provedení v různých barevných odstínech a kategoriích.