SERENA sedací souprava


Poznejte luxusní sedací soupravu SERENA navrženou pro nejnáročnější zákazníky.

 

Luxusní sedací souprava s unikátním designem navrženým pro ty nejnáročnější zákazníky. Variabilní pohodlí sezení s nastavitelnou zádovou opěrkou a s polohovatelnou opěrkou rukou prodlouží hloubku sezení o cca 40 cm a vytvoří tak doslova "letiště" na ležení pro celou rodinu. Sedačka se tak změní z formálního sezení na relaxační pelíšek. Tato atraktivní sedačka se dá díky své variabilnosti vyskládat podle Vašich potřeb. Dokonalé zpracování a štepování vytváří nezaměnitelný a nenapodobitelný model. S výběrem nejkvalitnější kůže nebo látky vytvoříte klenot ve vašem obývacím pokoji. Doporučujeme do větších prostor vzhledem k nadstandardně velké hloubce.

Náš tip: Doplňte vaši sedací soupravu SERENA skleněným konferenčním stolkem HARVEY či netradičním konferenčním stolkem KONGO a užívejte si nevídanou eleganci a zajímavé propojení netradičních designů.

 

 

Technický list sedací soupravy SERENA

Komponenty: model má k dispozici 2-sedačku, 3-sedačku, části pro rohové sestavy jako vloženou část, roh terminál, roh open, efektní pohovku tzv. dormózu (lenoška, ​​lehátko), která je krásná i samostatně, a velkou taburetkou. Sedačku SERENA lze vyskládat do tvaru U.

Konstrukce: borovicové dřevo, vícevrstvé, a kov pokrytý PUR pěnou.

Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje jejich pevnost.

Nohy: lesklé ocelové nohy vysoké 12 cm. Některé verze mohou být vybaveny skrytými nohami s nosnou konstrukční funkcí.

Funkce: model je vybaven manuálním mechanismem, který umožňuje zadní zádovou opěrku pohybovat dozadu a zpět, což zaručuje velkou flexibilitu sedací soupravy. Hloubka sedací soupravy může posunutím zadních opěrek dosáhnout až 139 cm, čímž se zvětší hloubka sezení o 40 cm. Posouváním područek se sedací část rozšíří.

Kontrastní šití: model může mít kontrastní šití v barevných provedeních černé červené, hnědé, béžové, bílé a šedé.

Provedení: sedací soupravu je možné objednat v celokoženém a látkovém provedení v různých barevných odstínech a kategoriích.