SOFT CLEANER 250 ml


SOFT CLEANER 250 ml je jemný čistící prostředek založený na vodní bázi, určený na většinu anilinové, mořené a barvené kůže s výjimkou lakované kůže. Důkladně odstraňuje špínu a pot. Nenarušuje strukturu kůže, neucpává póry a nevysušuje kůži.

SOFT CLEANER může způsobit změnu barvy kůže, pokud:

Barva kůže není odolná vůči jakémukoliv prostředku. Můžete to vyzkoušet tak, že namočíte měkký hadřík do vody a utřete ní kůži. Pokud barva z kůže zůstane na hadříku, SOFT CLEANER nebo jakýkoli jiný prostředek také odstraní barvu kůže.

Použití prostředku SOFT CLEANER způsobí tmavá místa na kůži. Je to symptom kůže, která je extrémně absorbující. V tomto případě kůže zůstává trochu scvrklá. V případě vytvoření tmavých míst je nutné kůži natáhnout nebo masírovat tlakem ve všech směrech, dokud kůže opět neztratí tmavá místa.

POUŽITÍ:

  1. Obsah lahvičky před použitím důkladně protřepejte. Barevnou stálost otestujte na skrytém místě. Prodávající neodpovídá za nesprávné použití přípravku.
  2. Nalejte SOFT CLEANER na měkkou houbu a mačkáním vytvořte pěnu.
  3. Vzniklou pěnu nanášejte na kůži krouživými pohyby v protisměru hodinových ručiček. Prostředek nanášejte pouze na houbu, nikdy ne přímo na kůži. Houbu po vyčištění vypláchněte v čisté vlažné vodě.
  4. Nadbytečnou pěnu a špínu z povrchu sedací soupravy otřete pomocí savého hadříku.
  5. Při větším znečištění postup zopakujte, případně použijte silnější prostředky jako STRONG CLEANER.
  6. Po vyčištění počkejte 30 minut a aplikujte ošetřující prostředek PROTECTION CREAM jako finální úpravu ochrany kůže.