SQUARE sedací souprava


Inklinujete k tradici? Sedací souprava SQUARE je pro vás jako stvořená!

Díky umístění sedačky SQUARE ve vašem soukromém prostoru v současném stylu přinesete do interiéru trochu italské tradice. Komfortní sezení je obohaceno možností manuálního polohování opěrky hlavy a zvolení elektrických Recliner na sedací části modelu.

 

Technický list sedací soupravy SQUARE

Komponenty: Sedací souprava je k dispozici jako 2-sed, 3-sed, zda 2-maxi sezení. Pro doladění interiéru nabízíme křeslo a taburet. Sedací soupravu je možné vyskládat jako rohovou sestavu s pravoúhlým rohem. K dispozici je i dormóza (lehátko, lenoška) o šířce 170 cm. Sedací soupravu lze vyskládat do tvaru U.

Konstrukce: borovicové dřevo, vícevrstvé, a překližka pokrytá PUR penou.

Výplň: ekologicky zpracována PUR pěna s kombinací 100% polyesterové vrstvy. Sedací části jsou potaženy elastickými popruhy, což zaručuje pevnost sedacích častí.

Nohy: 16 cm vysoké chromové nohy, nebo barevný kov. Některé verze mohou být vybaveny skrytými nohami s nosnou konstrukční funkciou.

Funkce: polohovatelné opěrky hlavy, u kterých je výška sedačky 92 cm. Možnost zakomponovat do sestavy elektrický recliner, se kterým bude max. hloubka modelu 155 cm.

Kontrastné šití: možnost kontrastního šitia.

Provedení: model je možné objednat v celokoženém nebo v látkovém provedení v různých barevných odstínech a kategoriích.