STRONG CLEANER 250 ml


STRONG CLEANER 250 ml je silnější čistící prostředek založený na vodní bázi, určený k odstranění většího znečištění anilinové, mořené a barvené kůže s výjimkou lakované kůže. Důkladně odstraňuje větší špínu a pot. Nenarušuje strukturu kůže, neucpává póry a nevysušuje kůži.

STRONG CLEANER může způsobit změnu barvy kůže, pokud:

Barva kůže není odolná vůči jakémukoliv prostředku. Můžete to vyzkoušet tak, že namočíte měkký hadřík do vody a utřete ní kůži. Pokud barva z kůže zůstane na hadříku, STRONG CLEANER nebo jakýkoli jiný prostředek také odstraní barvu kůže.

Použití prostředku SOFT CLEANER způsobí tmavá místa na kůži. Je to symptom kůže, která je extrémně absorbující. V tomto případě kůže zůstává trochu scvrklá. V případě vytvoření tmavých míst je nutné kůži natáhnout nebo masírovat tlakem ve všech směrech, dokud kůže opět neztratí tmavá místa.

POUŽITÍ:

  1. Obsah lahvičky před použitím důkladně protřepejte. Otestujte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající neodpovídá za nesprávné použití přípravku.
  2. Nalejte STRONG CLEANER na měkkou houbu a mačkáním vytvořte pěnu.
  3. Vzniklou pěnu nanášejte na kůži krouživými pohyby v protisměru hodinových ručiček. Prostředek nanášejte pouze na houbu, nikdy ne přímo na kůži. Houbu po vyčištění vypláchněte v čisté vlažné vodě.
  4. Nadbytečnou pěnu a špínu z povrchu sedací soupravy otřete pomocí savého hadříku.
  5. Po vyčištění počkejte 30 minut a aplikujte ošetřující prostředek PROTECTION CREAM jako finální úpravu ochrany kůže.